Limity na sprzęt stomijny

***
kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: Limity na sprzęt stomijny

Postautor: kukuleczka7 » 15 maja 2012, 10:52

Witaj,
Wycinki z ustawy zacytowałam powyżej, weszła ona w życie rok temu, teraz tylko w połowie czerwca minister podpisze do niej rozporzadzenie, które wejdzie w życie po uprawomocnieniu się i ogłoszeniu w dzienniku ustaw. Czyli prezent na 1 lipca. Szukać powyzszych tabel należy na www.sejm.gov.pl po 17 czerwca. Mam nadzieje ,że zawartość nie będzie zrobiona przez doradców ministra metodą "wytnij- wklej". W tej sprawie pisałam do Towarzystwa Chirurgów Polskich i zbieram podpisy pod petycją do Ministra Arłukowicza. Dziwi mnie ,że tak liczne gremium jak Delegacji Polilko wraz ze Stowarzyszeniem Pielegniarek i Położnych siedza cicho. Co innego wynika z rozmów telefoniocznych z prezesem a co innego dzieje sieę w Odziałach Polilko. A własciwie nic sie nie dzieje. Nie ma komu sie tym zająć, bo większość tylko wpłaca składke i liczy ,ż e zarząd zrobi za nas. A siła ponoć w kupie, może dosłownie? Juz doś cduzo mówi się w mediach o stomikach, ale efektów nie widać. Co robić?

joanna0207
PostyCOLON 10
RejestracjaCOLON 18 lut 2010, 6:32

Re: Limity na sprzęt stomijny

Postautor: joanna0207 » 10 paź 2013, 20:40

UWAGA !!!
Ukazał się projekt Rozporządzenia dot. zaopatrzenia m.in. w sprzęt stomijny. Szczegóły poniżej str. 25-26

http://www.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_strukt ... 0_proj.pdf


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 2 i 0 gości