Witamy !

***
admin
Administrator
PostyCOLON 2
RejestracjaCOLON 24 lis 2007, 16:24

Witamy !

Postautor: admin » 27 lis 2007, 10:19

Stomia- Śląscy Stomicy

Strona została utworzona z myślą nie tylko o nas stomikach, ale również o naszych bliskich i osobach nas wspierających, czyli o naszych rodzinach i przyjaciołach.
Mamy nadzieję, że zainteresują się tą Stroną również osoby, które po raz pierwszy zetknęły się z tym problemem i nie wiedzą co to jest stomia.

Prosimy o wyrażanie swoich opinii na forum.
Załączniki
DSC06260.JPG
DSC06260.JPG (88.81 KiB) Przeglądany 11851 razy

emeralds
PostyCOLON 10
RejestracjaCOLON 26 mar 2008, 22:48

Re: Witamy !

Postautor: emeralds » 10 sie 2008, 20:33

Witam:)

Bardzo podoba mi się, że w ogóle takie forum istnieje i że możemy się wzajemnie wspierać.
Mam jednak jedną małą prośbę:)czy moglibyście dodać dział: śmieszne wydarzenia, dziwne przygody Stomików:)
Bo dzielimy się na tym forum tylko naszymi problemami itp. a tak można byłoby też wyobrazić sobie jak inni radzą sobie w codziennych sytuacjach, które dla ludzi bez stomii są normalne a dla Stomików mogą okazać siętroszkę problemowe:)
Pozdrawiam:)
Monika

dorotad
PostyCOLON 3
RejestracjaCOLON 06 cze 2011, 11:11

Re: Witamy !

Postautor: dorotad » 06 cze 2011, 12:30

Bardzo się ciesze,że jest takie forum gdzie możno się wymieniac swoimi doświadczeniami odnośnie stomii. A nawet można nawiązac bliższy kontakt z osobami z podobnymi problemami. Mam 26 lat a od stycznia 2000 roku mam wyłonioną urostomię. Mam nadzieje,że poznam tu kogoś w podobnym wieku i z podobnym problemem jak ja. Oto moje gg 5426323:) Pozdrawiam Serdecznie


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 2 i 0 gości