DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Chcesz komuś podziękować?
Zrób to tutaj.
sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: sierotka » 01 lut 2012, 9:00

Jestem winna podziekowania ,cudownemu człowiekowi Mareczkowi P .
To fantastyczny człowiek ,pisze do nas ,radzi ,przesyła namiary na nowości ,ułatwiajace życie i funkcjonowanie mężowi.
Jest ciepły i pomocny ,kochany .
MARKU BARDZO TOBIE DZIEKUJEMY :)
odezwe się niebawem,ponieważ jestem ciekawa co u Ciebie/a własciwie nie pytałam skąd masz mojego i-maila/ ;) :)

Bardzo dziękuję Agnieszce Z ,cudowna kobietka ,kukułeczce kolejnej dzielnej kobietce ,osobie o nicku czerkapw/?/ cos przekreciłam sorki ,oraz wszystkim ,którzy
pisza pod moimi skromnymi przemyśleniami .
Całusie dla Was wszystkich trzymajcie sie bardzo ciepło :)
sierotka

sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: sierotka » 01 lut 2012, 9:05

już sie poprawiam czekarp ;) przepraszam i pozdrawiam
p.s piszcie co u Was na PW tez jak najbardziej :)

czekarp
PostyCOLON 85
RejestracjaCOLON 16 lis 2009, 10:24

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: czekarp » 01 lut 2012, 9:11

dzięki Ci za miłe słowa niemniej uważam to za normalnść , podzielić sie swoim doswiadczeniem ,aby inni z tego skorzystali. Wszystkie dodobrego oraz wtrwałości a efekty będą .pozdrawiam.

sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: sierotka » 01 lut 2012, 9:18

halo halo ,nie uciekaj tak szybko napisz coś na PW ,jeśli zechcesz ,Ciebie też zapraszam o dołączenie na super wypoczynek ,do mnie :)
pozdrawiam cieplutko :D

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: kukuleczka7 » 02 lut 2012, 7:26

Witaj sierotko.
Jak widzisz sierotką nie jesteś -sama sobie świetnie radzisz z czymś co nowe w twoim życiu i jeszcze dzielisz się obserwacjami z obcymi bądź co bądź obcymi ludźmi. Podziwiam twoje samozaparcie i bardzo dobrze, że sama nagradzasz się za trud pracy dla stomika odpoczynkiem w górach. Ja nigdy nie mam czasu na głebszy oddech. Dlatego juz dzis dziękuje za zaproszenie i obiecuję ,że poznasz mnie osobiscie i nauczysz relaksu. Będę u Ciebie na pewno, tylko powiedz kiedy wybuchami śmiechu mamy rozwalić Ci dom.
Pozdrawiam

sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: sierotka » 02 lut 2012, 8:04

Witam :) kukuleczko miło Ciebie usłyszeć.
Ponieważ zycie niesie wiele niespodzianek,w tym też tych smutnych czasami,to mimo to, trzeba zachowywać pogodę ducha.
Inaczej stajemy sie zgorzkniali,zfrustrowani ,a takie zachowania przenosza sie na innych i tak powieksza sie krąg smutnych ludzi ,coraz wiekszy krąg.
Wiesz, mi serduszko troche zaszwankowało ,dlatego musiałam wyjechać ,odpocząć ,nawet super potańczyć ;) :)
Tak ,chociaż widziałam,takie lekkie zdziwienie ,że wyjeżdżam ,że mąż sam itd i co w zwiazku z tym ? I nic ,mąż dobrze sobie radzi ,więc czemu nie?
Wiele osób chorych "wymusza" na bliskich całkowite "poddaństwo" to nie jest dobry pomysł ,przestrzegałabym ,przed takimi zachowaniami.
Wypoczęta bliska osoba, zdrowa,to osoba która bedzie pomagać,współczuć ,uczestniczyć w dobrych i trudnych chwilach.
Gdy jest inaczej ,wszyscy ponoszą porażkę .
Osoba na wózku inwalidzkim,osoba przykuta do łóżka ,nie może i nie powinna mieć pretensji do bliskich ,do całego świata ,jak to czasami ma miejsce.
Ja wiem ,że ktos powie :"co ta kobietka wie ,to nie dotyczy jej osoby ,to nieprawda , kazdy lekarz powie ,że choruje ktoś w rodzinie -choruje cała rodzina,a jeśli jest radość ,cieszą się wszyscy. :)
Kukuleczko tak jak już napisałam ,oferuje swój skromny domek ,tak po majówce majowej i do 10,15 czerwca a potem już od wrzesnia ,ale może jeszcze na majówkę ,o tym terminie będę wiedziała tak do końca kwietnia :(
Szczegóły przyjazdu i pobytu ,myślę ,omówić z chetnymi już na PW ,lub przez i-mail ,lub telefonicznie.
A ponieważ kukuleczko ,jestes ,taką aktywna kobietką to ,zapraszam do współpracy,zapraszam inne chętne osoby nie mogace usiedzieć na miejscu ;) do współpracy i przyjazdu.
Będzie nas wiecej w "komitecie" organizacyjnym ,tym lepiej.
Pozdrawiam Ciebie i wszystkich na tym forum ,bardzo cieplutko :)

elta
PostyCOLON 10
RejestracjaCOLON 28 paź 2011, 1:25

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: elta » 13 lut 2012, 13:49

Widzę, ze jesteś bardzo energiczną i pogodna osobą. Takich tu potrzeba. Może wspólnie z innymi stomikami zorganizujemy się i powalczymy z rządowym projektem zwiększenia vatu i zamiarem wprowadzenia częściowej odpłatności za sprzęt stomijny. Nie dosyć, , że od 2004 normy przydziału na sprzęt stomijny nie zwiększyły się, a wszystko już tyle razy podrożało, to teraz jeszcze na tych biednych ludziach rząd szuka oszczędności. Nie możemy siedzieć cicho, trzeba zacząć działać, powalczyć.

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: kukuleczka7 » 13 lut 2012, 14:31

elta,
Jak widać tę pogodę?
a w życiu idę jak burza, ale nie dlatego, że mam pochmurny nastrój. Grzmię, wylewam co mam wylać i idę dalej, bo ktoś też czeka na deszcz. A póżniej tylko słoneczko. :P A i tobie sie troszke oberwało za "aaa", ale wszystkich nie zmienisz.
Jeśli już masz pomysł, albo działasz na rzecz stomików to rzuć jakieś chwytne hasło, by powalczyć.
Mi się kojarzy tylko jedno...CZAS OTWORZYC JUŻ SKORUPĘ I POKAZAC ŻÓŁWOM (CZYT.MIN.ZDROWIA NIENADĄZAJACE ZA CYWILIZACJA) D..Ę" . Wielu brakuje sprzętu, innym wiedzy o pielęgnacji, pomocy medycznej, a tak nie wielu ma siły by działać. Zróbmy coś egoistycznie- tylko dla siebie.

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: kukuleczka7 » 17 lip 2012, 10:16

Witam,
Wszystkimna forum dziekuję za obecność i życze wytrwałości w dniach choroby i nieustającego szczęścia i zdrowia.
Załączniki
zdrowia.png
zdrowia.png (228.94 KiB) Przeglądany 19573 razy

r.blauciak
PostyCOLON 1
RejestracjaCOLON 21 mar 2013, 18:08

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: r.blauciak » 20 kwie 2013, 17:54

Cieszę się że odnalazłem Was drodzy stomicy. Jestem stomikiem kolonoskopia od czerwca 2012r. Zaczynam mieć problemy z przepukliną okołostomijną ,mimo tego daję sobie radę.Obecnie przeszedłem radioterapię i chemioterapię . Po zakończeniu chemii dał znać o sobie jeden marker CEA. Mimo wszystko jestem dobrej myśli. Po prostu Jezu Ufam Tobie. Mam 61 lat i powtarzam sobie, że żyłem dwa razy szybciej. Więc rachunek jest prosty. Alleluja i do przodu.Pozdrawiam Wszystkich Bardzo Gorąco. :D Ptyś


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 4 i 0 gości