ODPARZENIA problem z odklejaniem płytek

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

Re: ODPARZENIA problem z odklejaniem płytek

Postautor: sierotka » 07 mar 2012, 17:57

Lili zadzwoń do nas podaję tel wejdz na PW

sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

Re: ODPARZENIA problem z odklejaniem płytek

Postautor: sierotka » 08 mar 2012, 8:19

Witaj Lii napisałam ,dzisiaj ponownie na PW ,po zalogowaniu się ,kliknij pod napisami u góry:Panel użytkownika ,to Twój panel ,wejdż do niego kliknij na wiadomości i potem na otrzymane i juz czytasz .
Bużka i miłego dnia ,wszystko się ułoży będziesz nawet tańczyć już wkrótce. :lol:
Pozdrawiam cieplutko 8-)
sierotka

wędkarz
PostyCOLON 36
RejestracjaCOLON 22 paź 2009, 12:17

Re: ODPARZENIA problem z odklejaniem płytek

Postautor: wędkarz » 09 mar 2012, 22:29

Z kolostomią żyje ponad dwanaście lat , na początku stosowałem płytki bo tak mną pokierowano w szpitalu od ponad jedenastu lat stosuję worki jednorazowe które lepiej się układają / są cieńsze/ na brzuchu i trzymają solidnie pod warunkiem dokładnego docięcia do rozmiaru stomii.
Otwór w worku wycinam niewiele większy od stomii i nie mam specjalnych problemów z podciekaniem czy odparzeniami, przed przyklejeniem zmywam bok ciepłą wodą z mydłem w płynie przy pomocy gazy , następnie po osuszeniu i nakładam palcem puder Convatec lub krem Coloplast.
Puder jest o tyle praktyczniejszy że można na niego naklejać worek, po posmarowaniu kremem trzeba odczekać kilka minut aż się wchłonie i oczywiście nie można się w tym czasie spocić bo z przyklejeniem będą spore problemy.

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: ODPARZENIA problem z odklejaniem płytek

Postautor: kukuleczka7 » 10 mar 2012, 8:14

witaj,
przejrzyj moje posty w podobnych tematach, albo zadzwoń do mnie 505799033. tak bedzie najszybciej. Nie jestem w domu i korzystam z grzecznosci znajomych, chyba rozumiesz mnie.
kukuleczka7


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 11 i 0 gości