ZAPROSZENIE NA ZLOT

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: ZAPROSZENIE NA ZLOT

Postautor: kukuleczka7 » 18 kwie 2012, 15:01

Witaj,
Javes, sierotko i wszyscy chętni...
Może macie już jakieś doświadczenia z wyszukiwaniem połączeń PKP,PKS i bus do Okuninki?
Myślę,że moglibyśmy dojechać wszyscy razem jednym pociagiem relacji Wrocław- Lublin IR 62122.
W Katowicach 9.25, w Radomiu 13.06, w Lublinie 14.35, w Chełmie 16.02. Poznalibyśmy się już po drodze.
Lokalne połączenia PKS i bus często sie zmieniają, wiec dalej liczę na pomoc sierotki. Z powrotem ten sam pociąg
z Chełma 12.05 ,w Lublinie 13.25, w Radomiu 14.57, w Katowicach 18.47. Javes co ty na to?
Może jest w Lublinie jakiś przewoźnik na trasę Lublin - Okuninka? Sierotko, możesz coś polecić?
Ja proponuję, na kolację i śniadanie zakupy zrobić w Chełmie: gorący kubek- zupka, herbata, kanapki. Kąpiel i do łóżek, a skoro świt w teren...Doba hotelowa nijak tu nie pasuje: tę pierwszą noc trzeba by chyba doliczyć do ostatniej doby, kiedy juz po śniadaniu nas nie będzie- 3,5 dnia?
Co wy na to?

sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

Re: ZAPROSZENIE NA ZLOT

Postautor: sierotka » 18 kwie 2012, 17:58

kukuleczka7 piszeColonWitaj,
Javes, sierotko i wszyscy chętni...
Może macie już jakieś doświadczenia z wyszukiwaniem połączeń PKP,PKS i bus do Okuninki?
Myślę,że moglibyśmy dojechać wszyscy razem jednym pociagiem relacji Wrocław- Lublin IR 62122.
W Katowicach 9.25, w Radomiu 13.06, w Lublinie 14.35, w Chełmie 16.02. Poznalibyśmy się już po drodze.
Lokalne połączenia PKS i bus często sie zmieniają, wiec dalej liczę na pomoc sierotki. Z powrotem ten sam pociąg
z Chełma 12.05 ,w Lublinie 13.25, w Radomiu 14.57, w Katowicach 18.47. Javes co ty na to?
Może jest w Lublinie jakiś przewoźnik na trasę Lublin - Okuninka? Sierotko, możesz coś polecić?
Ja proponuję, na kolację i śniadanie zakupy zrobić w Chełmie: gorący kubek- zupka, herbata, kanapki. Kąpiel i do łóżek, a skoro świt w teren...Doba hotelowa nijak tu nie pasuje: tę pierwszą noc trzeba by chyba doliczyć do ostatniej doby, kiedy juz po śniadaniu nas nie będzie- 3,5 dnia?
Co wy na to?


Witaj kukułeczko :) i pozostali odwazni :!: :!: :) z Lublina sa busy ,które jada bezposrednio do Okuninki i zatrzymuja się pod naszym skromnym domem /ok 15 m/ i ok /5 metrów na drogę powrotną./Niestety jeszcze na dzień dzisiejszy nie ma rozkładu jazdy ,zapewne będzie /mam taka nadzieję na poczatku czerwca/.Połaczenia są ,nie martwcie się.Ważne by było Was więcej ,byście czuli się dobrze i by było miło ,przestrzeń jest super ,sami to ocenicie.Kukuleczko wiem ,że masz kontakt z Javes ;) :) to bedziesz miała wiecej info.
Całusie :) :) :) :) :)

sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

Re: ZAPROSZENIE NA ZLOT

Postautor: sierotka » 18 kwie 2012, 18:06

czekarp piszeColonchętnie bym skorzystał ze zlotu. niemniej mam pytania: jaki przekrój wieku jest brany pod uwagę ,gdzie jest to miejsce ,oraz czas zlotu jak i cena. czekaro@wp.pl pozdrawiam. domyslam się ze udział tylko stomikom.

Witaj czekarp ,każdy rocznik powinien czuć się zaproszony ,i nie tylko stomicy ,ale tez osoby towarzyszace .Okuninka jest w Woj Lubelskim w Powiecie Chełmskim ,od Włodawy 8 km ,na pojezierzach Łęczyńsko Włodawskich.Jest to świetny teren ,do wędrówek ,jazdy na rowerach ,to są lasy wokół Sobiborskie /Obóz zagłady w Sobiborze/O cudownym klimacie ,filię ma Sanvit Sanatorium dzieciece z Ciechocinka.Teren świetny do relaksu i odpoczynku.Termin od 11 czerwca ,mozna przyjechać wcześniej zostać dłużej ,nie ma sztywnych reguł.W tej sprawie kontaktujcie się z Javes i Kukuleczką :)
Pozdrawiam serdecznie :)

ryzol
PostyCOLON 37
RejestracjaCOLON 09 sty 2008, 20:38

Re: ZAPROSZENIE NA ZLOT

Postautor: ryzol » 21 kwie 2012, 11:58

Witam wszystkich którzy wybieraja sie na Zlot.
Z zapisów na forum zrozumiałem, że Sierotka przyjmuje wpłaty za pobyt. Na razie nic nie ma odnośnie kosztów . Podajcie proszę ile będzie kosztować
Zlot, muszę zrobić zestawienie wydatków.
Dzięki Kukułeczce za rozpisanie godzin wyjazdu pociągów. Ja będę jechać z Wrocławia. Oby tylko w tych dniach była ładna pogoda.

javes
PostyCOLON 347
RejestracjaCOLON 26 lis 2007, 20:11

Re: ZAPROSZENIE NA ZLOT

Postautor: javes » 21 kwie 2012, 12:10

Twoje propozycje Kukułeczko są bardzo dobre. Sprawdziłem połączenie PKP, te co podajesz są najbardziej optymalne dla osób jadących z południowej Polski.
Pociąg dojeżdża do Chełma i tu powinniśmy przeskoczyć na Bus do Okuninki.

Poniżej podaje warunki pobytu w Ośrodku MDM w Okuninka podane przez Sierotę, która jest gospodarzem ZLOTU - OKUNINKA 2012

Koszty noclegu 1 osoby:
3 x 35,00 zł/nocleg = 105,00 zł
Wyżywienie:
-śniadania, kolacje we własnym zakresie /udostępnione zaplecze kuchenne/
-obiady w cenie do 15,00 zł można zamówić w pobliskim barze.
Dojazd: we własnym zakresie.

ryzol
PostyCOLON 37
RejestracjaCOLON 09 sty 2008, 20:38

Re: ZAPROSZENIE NA ZLOT

Postautor: ryzol » 21 kwie 2012, 12:30

Pytanie do Sierotki: ile kosztuje przejazd busem /1 osoba/ trasa Chełm-Okuninka?

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: ZAPROSZENIE NA ZLOT

Postautor: kukuleczka7 » 21 kwie 2012, 17:02

ryzol
Z dostępnych informatorów wynika:
że Wrocław- Chełm to 65zł, PKS Chełm - Okuninka to koszt ok.11zł.
Busy powinny byc konkurencyjne. Ale najbardziej aktualne ceny najpewniej poda sierotka.
Tu sugestia, by obniżyć koszty na PKP warto raz do roku wyrobić sobie wkładke w Związku Emerytów i Rencistów uprawniajacą do zakupu biletu tam i spowrotem ze zniżką.

ryzol
PostyCOLON 37
RejestracjaCOLON 09 sty 2008, 20:38

Re: ZAPROSZENIE NA ZLOT

Postautor: ryzol » 22 kwie 2012, 16:31

Jak zwykle jestes Kukuleczko konkretna.
Dziekuję za wyczerpujące informacje.

sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

Re: ZAPROSZENIE NA ZLOT

Postautor: sierotka » 22 kwie 2012, 19:44

Witam wszystkich :) własnie wróciłam z tej cudownej miejsowości .Niestety nie ma jeszcze rozkładu jazdy busów i autobusów ,ale powinny w maju już się pojawić.
To bardzo dobry pomysł ,byscie jechali do Lublina i z Lublina bezposrednim połączeniem do Okuninki.Ceny z ub roku były mniej wiecej takie:bus z Lublina 11 zł z Chełma 8,5o 9 zł .Trudno powiedzieć jak będzie w tym roku.
Ale jeśli będą zmiany to zapewne nie takie znaczace.
Nie ma też jeszcze inf na obiektach ,które wypożyczają sprzęt ,rowery itp.Właściciele zaczną "wietrzyć" ;) :lol: obiekty zapewne w ten majowy weekend.Dowiem się i zaraz napiszę co i jak.Natomiast teraz chetnie odpowiem na wszystkie ;) inne pytanka.
Pozdrawiam cieplutko
Sierotka

javes
PostyCOLON 347
RejestracjaCOLON 26 lis 2007, 20:11

Re: ZAPROSZENIE NA ZLOT

Postautor: javes » 22 cze 2012, 10:55

Niestety, I Zlot Stomików nie odbył się z powodów życiowych:
-choroba,
-szpital,
no i kilku chętnych odmówiło przyjazdu ( czego nie wzięliśmy pod uwagę) z powodu EURO 2012.
Ale nic to - pierwsze koty za płoty...
Znalazło się kilku zapaleńców, baza noclegowa też jest, tereny piękne .
Następny wyjazd na pewno wypali, tylko trzeba będzie go szerzej rozpropagować.
Pozdrawiam.


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 14 i 0 gości