Urostomia... gdzie wykonują?

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
Speed
PostyCOLON 1
RejestracjaCOLON 09 paź 2012, 17:50

Urostomia... gdzie wykonują?

Postautor: Speed » 09 paź 2012, 17:58

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie polskie szpitale wykonują szczelne urostomie do cewnikowania co kilka godzin? Chodzi mi oczywiście o szpitale dla dorosłych, bo wiem, że jeśli chodzi o dzieci to jest całkiem tych ośrodków.

Damian.

sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

Re: Urostomia... gdzie wykonują?

Postautor: sierotka » 11 paź 2012, 21:12

Damian ,widzę ,że nikt Tobie nie odpowiada :oops: może nikt nie wie zadzwoń do stowarzyszenia Pol-Ilko powinni Ci podać takie namiary ,ja niestety nie mam takiej wiedzy.Tel do Stowarzyszenia znajdziesz w necie.Pozdrawiam serdecznie :)

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: Urostomia... gdzie wykonują?

Postautor: kukuleczka7 » 12 paź 2012, 19:27

Witaj Damian,
Jeśli chodzi o stomie z powodu raka to napewno robia w Centrum Onkologii w Warszawie. Możesz tez skonsultowac sie z dr Ryszardem Maranda z oddziału urologii onkologicznej w Tuszynie, albo poszukać w internecie gdzie obecnire pracuje dr Salska- urolog. W Radomiu na pewno nie zrobią. Jeszcze moz Europejskie Centrum w Otwocku. Inne miejsca nie są mi znane. Mozesz też wejść na stronę Polskiego Towarzystwa Urologicznego i tam uzyyskać opinię eksperta. Tylko uprzedzam trwa to troszke.
Pozdrawiam.

elta
PostyCOLON 10
RejestracjaCOLON 28 paź 2011, 1:25

Re: Urostomia... gdzie wykonują?

Postautor: elta » 25 lis 2012, 12:23

Szybko i w godnych warunkach można wykonać zabieg w Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie /koło Warszawy/. Jest to szpital niepubliczny,ale zabiegi wykonują w ramach funduszu NFZ.


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 5 i 0 gości