Stomiczka z Olsztyna

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
Karola
PostyCOLON 9
RejestracjaCOLON 07 lis 2012, 13:04
LokalizacjaCOLON Olsztyn

Stomiczka z Olsztyna

Postautor: Karola » 07 lis 2012, 13:15

Witam! Czy zaglądają tu stomicy z Olsztyna? Odezwijcie się, proszę. Myślę, że razem nam będzie raźniej.

kasiulka1012
PostyCOLON 7
RejestracjaCOLON 03 lis 2012, 11:30

Re: Stomiczka z Olsztyna

Postautor: kasiulka1012 » 08 lis 2012, 14:55

Witam!Zaglądają też z okolic Olsztyna :D

Ouek
PostyCOLON 2
RejestracjaCOLON 10 lis 2012, 18:21
LokalizacjaCOLON Olsztyn

Re: Stomiczka z Olsztyna

Postautor: Ouek » 10 lis 2012, 18:28

ja z Olsztyna jestem :) jeszcze "świeży" właściciel wora :P

Karola
PostyCOLON 9
RejestracjaCOLON 07 lis 2012, 13:04
LokalizacjaCOLON Olsztyn

Re: Stomiczka z Olsztyna

Postautor: Karola » 12 lis 2012, 8:33

Ouek piszeColonja z Olsztyna jestem :) jeszcze "świeży" właściciel wora :P

Ja też jestem świeżą właścicielką "wora" (od sierpnia), z którym próbuję się zaprzyjaźnić. Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie. Dzięki za odzew. Pozdrawiam serdecznie.

Ouek
PostyCOLON 2
RejestracjaCOLON 10 lis 2012, 18:21
LokalizacjaCOLON Olsztyn

Re: Stomiczka z Olsztyna

Postautor: Ouek » 17 sty 2013, 1:17

Łojoj trochę się działo, zapomniałem o tym forum kompletnie :P Przepraszam, że nie odpisywałem :) Do tego jakaś głupia zasada na forum i nie mogę jeszcze odpisywać na prywatne wiadomości :(

Ekhem... wracając do tematu : ja go mam od października i do dnia dzisiejszego się parę razy kłóciliśmy, ale teraz między nami panuje względny pokój ;) Jak masz Facebooka to wyślij mi na priv linka, albo coś, żebym mógł Cię znaleźć, to dużo łatwiej nam będzie się komunikować !
Pozdrawiam

Jędrek
PostyCOLON 6
RejestracjaCOLON 31 gru 2013, 13:47

Re: Stomiczka z Olsztyna

Postautor: Jędrek » 31 gru 2013, 14:05

Witam,
Olsztyn się kłania. Stomik od maja 2013.

alinna
PostyCOLON 2
RejestracjaCOLON 08 lut 2014, 20:10

Re: Stomiczka z Olsztyna

Postautor: alinna » 08 lut 2014, 20:24

Witam! proszę o pomoc ! Od 21 stycznia mam stomię! Mieszkam pod Olsztynem i kompletnie nie radzę sobie z zakładaniem worków, nie wiem gdzie popełniam błędy. Worki odklejają się- zużywam kilka dziennie. mam wrażenie, że cały dom już przesiąk niemiłym zapachem. Po operacji nie doszłam do siebie, a nie wiem co mnie jeszcze czeka - chemia, radioterapia? to wszystko przeraża mnie, jestem załamana. Proszę o praktyczne informacje, w ulotkach wszystko wygląda tak prosto. Alina

Karola
PostyCOLON 9
RejestracjaCOLON 07 lis 2012, 13:04
LokalizacjaCOLON Olsztyn

Re: Stomiczka z Olsztyna

Postautor: Karola » 14 mar 2014, 22:04

Też miałam podobny problem. U mnie sprawdziły się płytki do stomi wkleslej, a od dwóch miesięcy robię irygacje i zastanawiam się dlaczego tak późno zaczęłam to robić. Jest super. Zdejmuje co drugi dzień czysty malutki woreczek. Same zalety. Przepraszam że dopiero teraz piszę ale dawno tu nie zaglądalam. Obiecuję że będę częściej. Jakby co to pisz śmiało. Pozdrawiam cieplutko.


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 16 i 0 gości