krew z odbytu

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
Marek
PostyCOLON 24
RejestracjaCOLON 26 paź 2009, 17:55

krew z odbytu

Postautor: Marek » 12 lip 2013, 21:15

witam
jestem po wyłonieniu stomi 7 lat i wszystko do tej pory było OK.
Od dwóch tygodni z odbytu leci mi krew (żywa) zgłosiłem się do szpitala
i tam zajrzeli do odbytu i pobrano próbki za 10 dni wyniki.
wypisano mnie i przepisano CYCLONAMINE I krem robiony w/g przepisu.
czy ktoś z Was miał taki przypadek?
nadmieniam że przed tym krwawieniem trochę się nadwyrężyłem malowaniem mieszkania.
pozdrawiam.

Lukasz
PostyCOLON 1
RejestracjaCOLON 15 kwie 2014, 7:09

Re: krew z odbytu

Postautor: Lukasz » 15 kwie 2014, 7:19

Hej,
Nie wiem czy ci pomogę ale ja mam tak od samego początku wyłonienia stomii w skutek CU. Byłem operowany w Irlandii i chirurg powiedział mi po operacji abym się nie przejmował krwawieniem z odbytu ponieważ to normalna rzecz w moim przypadku. Chirurdzy zostawili mi odbyt ponieważ w przyszłości miałbym możliwość usunięcia worka(j-pouch) krwawienie powstaje na skutek tego iż w odbycie są jeszcze komórki z CU i to one są odpowiedzialne za krwawienie ponieważ odbyt cały czas pracuje.Pozdrawiam.

wędkarz
PostyCOLON 36
RejestracjaCOLON 22 paź 2009, 12:17

Re: krew z odbytu

Postautor: wędkarz » 16 kwie 2014, 11:37

Lekarstwo które Ci zapisał lekarz jak wyczytałem w internecie jest na wzmocnienie drobnych naczyń krwionośnych .
Jestem stomikiem od kilkunastu lat i też mam pozostawiony ok 10 cm kikut odbytu , też miałem z niego krwawienia jak się okazało nie duże polipy odbytu , od kilku lat zażywam do śniadania i kolacji po jednej tabletce Diosminexu i zero krwawienia.
Nie wiem czy u Ciebie jest podobnie ale po siedmiu latach jak twierdzą onkolodzy nowotwór złośliwy jelita grubego nie wraca.


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 11 i 0 gości