ileostomia problem

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
Mocca
PostyCOLON 2
RejestracjaCOLON 29 paź 2013, 20:07

ileostomia problem

Postautor: Mocca » 30 paź 2013, 10:32

Witam,
Od niedawna mam ileostomie. Jednak czytając wypowiedzi innych ludzi z ileo czy oglądając ich zdjęcia zauwazylem, ze moja bardzo się rożni.
Obrazek
Wyżej dodaje zdjęcie swojej ileo. Czy ktoś z Was tez w taki sposób ma wyłonione jelito? Czy tak to powinno wyglądać? Jak zabezpieczać te szwy przed treściami z jelita, bo jak widać mam juz tam spore rany.

wędkarz
PostyCOLON 36
RejestracjaCOLON 22 paź 2009, 12:17

Re: ileostomia problem

Postautor: wędkarz » 30 paź 2013, 23:04

Jak widać na zdjęciu masz nie wyjęte nici chirurgiczne chociaż cięcia jak widać są na tyle wygojone że powinny być usunięte nie wiem gdzie obecne jesteś ale u mnie po tego typu operacji pacjenta z nie usuniętymi nićmi nie wypisują do domu.

Mocca
PostyCOLON 2
RejestracjaCOLON 29 paź 2013, 20:07

Re: ileostomia problem

Postautor: Mocca » 31 paź 2013, 10:00

Wczoraj właśnie byłem u innego chirurga który jak to wszystko zobaczył to się złapał za głowę... Ogólnie posciągał mi szfy i teraz jest o niebo lepiej...
W ogóle cały pobyt w szpitalu i 3 operacje które przeszedlem to jedna wielka porażka i jakiś zenujacy żart "chirurgów". Nie polecam nikomu szpitala kolejowego w Katowicach na operacje laparoskopowe... Ogólnie i tak musieli mnie rozciac całego bo im cos nie wyszło. Myślę ze to się będzie nadawało wszystko do rzecznika praw pacjenta...

Wedkarz dziękuje za odpowiedz ;)


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 12 i 0 gości