Nowa na stronie...watpliwości

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
justyna
PostyCOLON 1
RejestracjaCOLON 05 sty 2009, 7:27

Nowa na stronie...watpliwości

Postautor: justyna » 05 sty 2009, 7:37

Witam wszystkich serdecznie,chociaż szczerze mówiąc wolałabym być tutaj tylko jako gość a nie osoba dotknięta tą chorobą.Mam 30 lat wykryto u mnie guzka na zwieraczu, 22 stycznia mam wizytę u proktologa,myslałam,że swoje "kalectwo" odwlekę na jakiś czas ale niestety ostatnio od ponad miesiąca ból jest moim towarzyszem,ketanolu juz dłużej brać nie mogę bo się organizm buntuje...boję się,poszłam na zabieg z podejrzeniem ropnia odbytu a kiedy się obudziłam lekarz powiedział że zrobił biopsję,dał mi nadzieje na to,ze to może guzek endometrialny,że hormonami go wyciszymy...wynik był zupełnie inny, włókniak...gdyby mnie nie bolało było by dobrze...choć na jakiś czas a tak...boję się.Czytam Wasze wypowiedzi...niektóre mnie denerwują,na jakiejś stronie przeczytałam opis jakiejś dziewczyny,że wszystko ok,że żyje jak inni,pisała tak jakby ją "to" wogóle nie trapiło...lubię jak moje ubranie mnie opina,nie lubię luźnych ubrań...boje się,że nie dam rady...Mam dzieci i nie wiem jak im o tym powiedzieć.Jestem z Warszawy i chetnie spotkam się z kimś kto juzten zabieg ma za sobą i żyje jak inni...pozdrawiam

javes
PostyCOLON 347
RejestracjaCOLON 26 lis 2007, 20:11

Re: Nowa na stronie...watpliwości

Postautor: javes » 12 sty 2009, 13:25

Podaję namiary na stowarzyszenie stomijne w Warszawie:

Polilko WARSZAWA
Siedziba: Szpital Bielański Oddział Chirurgii Ogólnej, ul. Cegłowska 80, 01-809 Warszawa, pawilon H, pok. 232, tel. 022 569 03 34
Spotkania: "Ośrodek Nowolipie", ul. Nowolipie 25b, Warszawa
Adres korespondencyjny: Dorota Kaniewska, Al. Niepodległości 137/141 m. 38, 02-570 Warszawa, tel. 022 646 27 05, 0691 739 924, e-mail: warszawa@polilko.pl

Pozdrawiam.

Lidka
PostyCOLON 4
RejestracjaCOLON 15 mar 2009, 8:51

Re: Nowa na stronie...watpliwości

Postautor: Lidka » 15 mar 2009, 10:41

Mieszkam na Woli, chętnie się z Tobą spotkam. Ja mam stomię od 8 m-cy i 28 dni i niestety do tej pory jej nie polubiłam, ale już zaakceptowałam. Wiem, że nigdy jej niepolubię, ale żyć się z nią da - uwierz mi. Na to forum trafiłam dzisiaj przez przypadek, mam nadzieję, że dla Ciebie szczęśliwy, bo tylko ktoś kto sam doświadczył tego jest w stanie zrozumieć i pomóc drugiemu. Pozdrawiam Cię serdecznie. Napisz do mnie to się spotkamy (biorąc pod uwagę to, że masz dzieci, a w związku z tym dużo obowiązków, a mało czasu dla siebie, to może drogą e-mailową pogadamy). Chciałabym Ci bardzo pomóc, może nam się to uda. Pozdrawiam serdecznie.

Maximus247
PostyCOLON 4
RejestracjaCOLON 13 maja 2009, 18:47

Re: Nowa na stronie...watpliwości

Postautor: Maximus247 » 13 maja 2009, 19:05

Witam ,jestem już po zabiegu 12 lat teraz mam 14 i naprawdę można żyć z takim schorzeniem, są pewne utrudnienia ale i je można pokonać


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 12 i 0 gości