MOKOSTOMIA

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
MOKO
PostyCOLON 1
RejestracjaCOLON 28 sty 2014, 18:33

MOKOSTOMIA

Postautor: MOKO » 13 lut 2014, 7:27

Witam, witam...

Wpadłem na pewien pomysł !! Jak sądzę będzie on przydatny dla wielu osób które borykają się lub w najbliższym czasie dowiedzą się iż ich organizm owładnęła klątwa zwana Crohnem czy też WZJG.

Do czego zmierzam..

Otóż stwierdziłem że w obecnej chwili, wciąż panuje wielka nie wiedza na temat tej choroby i ciężko zdobyć rzetelne informacje..o czym przekonałem się na własnej skórze ^^
W Polsce na Crohny choruje około 40 tys osób a ta liczba z dnia na dzień, niestety wzrasta !!

Wielu z nas tak jak mi, udało się przebrnąć przez ten horror i dziś możemy spokojnie myśleć o przyszłości nie obawiając się czym może nas zaskoczyć nas własny organizm tudzież nasze nieokiełznane Jelita xD
Ze względu na to postanowiłem iż możemy napisać wspołnie książkę, a dokładniej rzecz ujmująć książkę elektroniczną w formacie PDF, która byłaby dostępna za darmo, publicznie dla każdego w sieci.

W tej też książce zamieścilibyśmy krótką oraz zwięzłą historię naszej wojny z Crohnami !!
Zwracając większy nacisk na powikłania, które wystepują po operacjach lub w trakcje choroby oraz na sposoby ich zapobieganiu lub zminilizowaniu efektów ubocznych owych powikłań !!
Kolejną istotną informacją byłyby stosowane przez nas leki, zabiegi, diety i ogólne podejście do stanu gdy kończy się niebiański czas remisji ^^ a zaczynają szaleć Jelita.

Jak to ma wyglądać... :

Ja napiszę wstęp..ogólny zarys choroby oraz o jej źródłach i genezie, co jest jak wiemy wielką tajemnicą :D No i oczywiście uwieńcze nasze dzieło pięknym zakończeniem.
Głównym czynnikiem, na który będę kładł nacisk to UNIKANIE STRESU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A podstawową merytoryczną zawartością książki będą nasze krótkie historie naszych cierpień xD

Powiedzmy niech każdy z nas napisze 5-10 stron... no tam ile może czy też ile dusza pozwoli xD
Osobiście zajmę się poprawnością gramatyczną, a także powierzchownym złożeniu do kupy tekstu...
Oczywiście książka, będzie naszym grupowym dziełem, więc w polu wskazującym na autora zamieszczę imię i nazwisko każdego z nas jeśli wyrazicie taką zgodę .
Serdecznie, gorąco zachęcam do przesyłania mi tych krótkich opowieści o przygodach i sensacjach naszych jelit !!

Na domiar tego !! jeśli możecie przekażcie tę wiadomość innym osobom / stomikom / crohnowiczom xD
Zaznaczam iż aby książka nie była jakąś księgą, znaczy się zbyt obszerna ogrnicze się do 15-20 naszych indywidualnych historii.... 5-10 stron x 15 = 100 / 150 stron kto to przeczyta ?? xD

Swe wypociny proszę przesyłać na mój e-mail : vernir8@gmail.com
jakby co w razie co kontakt telefoniczny do mnie : 530 420 008

Wydajmy Poradnik !!

Czekam niecierpliwie na e-maile od WAS !!

Dziękuję za uwagę,
Pozdrawiam,

Kamil Kosieradzki

P.S nic mnie nie boli xD rzadko chodzę do ubikacji !!

Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 5 i 0 gości