Banalne pytanie???

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
elzbieta32
PostyCOLON 1
RejestracjaCOLON 26 mar 2009, 11:49

Banalne pytanie???

Postautor: elzbieta32 » 26 mar 2009, 12:31

Witam
Jestem miesiac po zabiegu,"dorobilam sie" kolostomii.Worek sterczy na brzuchu a wokol zapewniaja o dyskrecjii i takie tam...
Panie kochane idzie wiosna i lato,jestem mloda kobieta...w co sie ubieracie???Wszystko cisnie,wszystko przeszkadza,w co ja sie bede ubierac???Przepraszam,ze banalne pytanie ale przeciez nas dotyczy,pozdrawiam Elzbieta

Margerytka
PostyCOLON 2
RejestracjaCOLON 17 mar 2009, 23:20

Re: Banalne pytanie???

Postautor: Margerytka » 14 kwie 2009, 11:05

Witaj, ja mam stomie od niedawna.Przeważnie używam worków ileo dla dzieci, są dużo mniejsze, odpuszczane ale niestety przeźroczyste i bez filtra tak więc często muszę je opróżniać.Najchętniej noszę spódniczki na pasku nie za ciasne w biodrach, pasek powyżej worka i naprawdę nic nie gniecie ani uwiera. Zamiast rajstop tradycyjnych noszę rajstopy o obniżonym pasie lub pończochy samonośne.Ubieram się tak żeby worek nie był bardzo ściśnięty bo wtedy się odznacza. Właściwie to najważniejsze jest przyzwyczaić się do tego.
Pozdrawiam

ewa 29
PostyCOLON 2
RejestracjaCOLON 10 sie 2009, 8:39

Re: Banalne pytanie???

Postautor: ewa 29 » 10 sie 2009, 9:01

Witam ja mam urostomię i jestem już do niej przyzwyczajona, noszę obcisłe spodnie i spódnice ale nie za krótkie i nie obcisłe pomagają kieszenie, dzięki nim nie widać tak worka. ale urostomia jest być może trochę inna. pozdrawiam i życze powodzenia.


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 20 i 0 gości