STOMIA, A DOLEGLIWOSCI PO OPERACJI

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
eglina83
PostyCOLON 3
RejestracjaCOLON 20 maja 2009, 11:12

STOMIA, A DOLEGLIWOSCI PO OPERACJI

Postautor: eglina83 » 20 maja 2009, 11:31

Witam , moja mama miala 4-ce temu operacjie wylonienie stomi z powodu przetoki odbytniczo-pochwowej, ktora jej sie zrobila na skutek nasietlen, ktore mialy na celu leczenia raka szyjki macicy.Ogolnie stan jej zdrowia jest dobry duzo lepszy niz przed operacjia, probuje przyzwyczaic sie do zycia z stomia, z tym ze zastanawia ja jedna rzecz.Mimo ze jest po operacji nadal ma dziwne uczucie parcia na kiszke stolcowa, i wtedy wydala sluz nie wie czy to jest normalne , czy tak powinno byc ,czy to z czasem minie, zaden lekarz nie udzielil konkretnej odpowiedzi.Jesli ktos mial podobna sytuacjie prosze o odpowiedz. z gory dziekuje :)

brygida.58
PostyCOLON 13
RejestracjaCOLON 25 mar 2009, 8:35

Re: STOMIA, A DOLEGLIWOSCI PO OPERACJI

Postautor: brygida.58 » 20 maja 2009, 11:56

Witam - jestem męzczyzną 3 lata po wyłonieniu stomii i też mi leci śluz , i mam lekkie parcia. Żeby chronić się przed brudzeniem bielizny używam pieluch anatomicznych- przysługuje ich na miesiąc 60 szt. bezpłatnie. Wystarczy zlecenie z przychodni rodzinnej i trzeba je zarejestrować w NFZ.Są dyskretne i zupełnie niewidoczne- polecam. jak Pani by chciała coś więcej wiedzieć na temat otrzymania zlecenia proszę pisać emeila na nr. brygida.58@tlen.pl pozdrawiam.

eglina83
PostyCOLON 3
RejestracjaCOLON 20 maja 2009, 11:12

Re: STOMIA, A DOLEGLIWOSCI PO OPERACJI

Postautor: eglina83 » 20 maja 2009, 15:00

Dziekuje za odpowiedz, mame uspokoila ta oodpowiedz., lekarz jej zalecil badanie retroskopie, ale mama boi sie ze tam jest wszystko delikatne i boi sie ingerencji, ze zacznie ja bolec


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 22 i 0 gości