stomia i obawy

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
wiewióreczka33
PostyCOLON 2
RejestracjaCOLON 21 sie 2009, 19:40

stomia i obawy

Postautor: wiewióreczka33 » 21 sie 2009, 20:01

Witam nie wiem od czego zacząć jesteśmy po wypadku samochodowym nie z naszej winy ale dostaliśmy drugie życie i z tego się cieszę mój mąż wyszedł najgorzej z tego jest po operacji jelit teraz wystąpiły komplikacje i jest po drugiej operacji ma stomie nadal przebywa jeszcze w szpitalu drugi raz go uratowali wcześniej był w innym szpitalu. Czy ktoś może mi napisać czy istnieją jakieś jeszcze komplikacje. Ma wstawioną przetokę i stomie już sama nie wiem czy to jest to samo.

wiewióreczka33
PostyCOLON 2
RejestracjaCOLON 21 sie 2009, 19:40

Re: stomia i obawy

Postautor: wiewióreczka33 » 26 sie 2009, 20:16

Witam mój mąż wychodzi ze szpitala już w piątek a za 3-4 miesiące operacja zespolenia jelit. Czy ktoś może mi opisać czy są jakieś komplikacje?

javes
PostyCOLON 347
RejestracjaCOLON 26 lis 2007, 20:11

Re: stomia i obawy

Postautor: javes » 30 sie 2009, 12:32

Czego komplikacje? Czy chodzi o komplikacje po zespolenia jelita?
Każda operacja niesie za sobą jakieś problemy, które zależą od stanu pacjenta. Ale proszę być dobrej myśli.

aaa
PostyCOLON 19
RejestracjaCOLON 11 cze 2009, 11:08

Re: stomia i obawy

Postautor: aaa » 20 lis 2009, 21:33

wiewióreczka33 piszeColonWitam mój mąż wychodzi ze szpitala już w piątek a za 3-4 miesiące operacja zespolenia jelit. Czy ktoś może mi opisać czy są jakieś komplikacje?

czyli nic powaznego, bo 3-4 miesiace to najmiejszy okres, jesli to nie bylo z choroby jeli a uszkodzenia mechanicznego to tlyko nalezy sie cieszyc (bo skoro moga polaczyc to jest dobrze), mi powiedzieli 3 miesiace, sa juz ponad 2 lata...


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19 i 0 gości