ANKIETA STOMIA

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
darek 131
PostyCOLON 3
RejestracjaCOLON 02 lut 2010, 17:04

ANKIETA STOMIA

Postautor: darek 131 » 03 lut 2010, 20:13

Witam wszystkich Forumowiczów!
Zwracam się z uprzejmą prośbą do osób z przetoką jelitową o wyrażenie swojej opinii w badaniu ankietowym do pracy doktorskiej na temat związany z jakością życia, powikłaniami stomii, otrzymywanym wsparciem oraz funkcjonowaniem w społeczeństwie.
Ankieta jest oczywiścieanonimowa a uzyskane wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych i pracy zawodowej. Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na szczerych odpowiedziach i opiniach zawartych w pytaniach otwartych.
Zdaję sobie sprawę, że stomia zwłaszcza na początku jest dużym brzemieniem i wyzwaniem, dla każdej osoby niezależnie od wieku, płci czy wykształcenia. Z zawodu jestem pielęgniarzem na co dzień pracuję z osobami po wyłonieniu przetoki i wiem, że życie nie należy do łatwych, dlatego życzę wszystkim radości z życia i pozytywnych myśli.
Pozdrawiam Darek Bazaliński, wierzę, że uzyskane od Was informacje pozytywnie wpłyną na rozwój pielęgniarstwa stomijnego, które reprezentuję.

Wypełnienie ankiety zajmuje około 15 min jest "długa", gdyż zawarte są w niej narzędzia standaryzowane do oceny wsparcia oraz jakości życia

http://ankieta.cem.pl/index.php?sid=63885&lang=pl.

Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 13 i 0 gości