wpływ mionu na raka?

Coś Cię nurtuje?
Masz jakieś pytanie?
Chciałbyś o czymś porozmawiać?
Pisz, pytaj- zawsze ktoś odpowie.
czekarp
PostyCOLON 85
RejestracjaCOLON 16 lis 2009, 10:24

wpływ mionu na raka?

Postautor: czekarp » 10 maja 2010, 15:42

może ktoś ma doswiadczenie lub wiadomości odnośnie spozywania miodu poprzbye operacji i wyłonieniu stomi na zawsze z pwodu raka jelita grubego.

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: wpływ mionu na raka?

Postautor: kukuleczka7 » 10 maja 2010, 19:23

witaj czekarp.
jestem stomikiem już 13 lat. Z mojego doświadczenia wynika,że jest cennym źródłem zdrowia, chociażby dlatego,że naturalny nie zawiera konserwantów. Nie wiem o co dokładnie pytasz, ale konsystencja miodu powoduje zlepianie rzęsek jelita co przyspiesza perystaltykę,wiec konsekwencja może być biegunka. Przy nawykowych zaparciach działa naturalnie i nie powoduje uzależnienia jak przy Xennie.

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: wpływ mionu na raka?

Postautor: kukuleczka7 » 10 maja 2010, 19:29

Czekarp,
jeszcze jedno.Skoro masz już stomie stałą to nie wydaje mi sie słuszne pytać o wpływ miodu na raka, skoro się już go pozbyłeś. Chyba ,że pytasz o miód Manuka dla tych co chcą uniknąć noża. Tutaj wybieram zawsze medycynę doświadczoną a nie doświadczenia na chorych.
Nawiasem ciekawy temat poruszyłeś.
Ruszyło www.policzmysie! Dolicz się.

czekarp
PostyCOLON 85
RejestracjaCOLON 16 lis 2009, 10:24

Re: wpływ mionu na raka?

Postautor: czekarp » 11 maja 2010, 9:11

witam. chodzi mi oczywiście o nasz polski miód pszczeli nie z exportu.stomie mam wyłonioną z powdu raka dolnego odcinka jelita grubego, nie było mozliwości zcalenia aby funkcje organizmu pozostały bez zmian dlatego stomia.moje pytanie jest zwiazne z tym że po usunięciu raka zawsze jest niebezpieczęstwo przerzutów , dlatego miałem zapobiegawczo chemio-terapie.moje wątpiwosci są związane z wpływem miodu na ewentualne zagrozenie przerzutami, dodam ze stosuję specyficzna kuracje miodem i produktami przczelimi.


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 22 i 0 gości