[POTRZEBUJE] mam problem

Masz za mało worków stomijnych?
A może masz za dużo i chcesz je komuś odstąpić?

Daj tu swoje OGłOSZENIE
alinna
PostyCOLON 2
RejestracjaCOLON 08 lut 2014, 20:10

[POTRZEBUJE] mam problem

Postautor: alinna » 09 lut 2014, 20:10

Od trzech tygodni mam stomię, nie udaje mi się opanować prawidłowej sztuki zakładania worków. Zużywam 3 dziennie z miernym wynikiem. Jeśli ktoś możne poratować mnie dodatkowymi workami, będę wdzięczna. mieszkam na wsi i każda dalsza wyprawa jest dla mnie problemem, tym bardziej, że czuję się jeszcze tragicznie. Nie tylko worki ale i uwagi dotyczące z ich korzystania będą dla mnie bardzo cenne.Nie znam jeszcze nikogo, kto może być mi pomóc w tym bardzo ciężkim okresie. Pozdrawia Ala

roxxanka89
PostyCOLON 31
RejestracjaCOLON 03 lut 2011, 15:38

Re: mam problem

Postautor: roxxanka89 » 01 mar 2014, 21:57

podaj email ;)

czekarp
PostyCOLON 85
RejestracjaCOLON 16 lis 2009, 10:24

Re: mam problem

Postautor: czekarp » 02 mar 2014, 19:46

powinnaś sie skontaktować z pielęgniarką stomijną z twego rejony i jej prosic o wyjaśnienie i dobranie odpowiedniego sprzętu. poczatki są zawsze trudne niemnie powini ci to wszystko wytłumaczyć w szpitalu , nie wiem skąd jestes . ale nie miesci mi sie w głowie że bez wyjasnienia wypuszczają ze stomią do domu, ja jestem z białegostoku ,też ze stomią ,ale miałem dobrany sprzęt jeszcze w szpitalu przez pielęgniarkę stomijną i nie mam problemu , teraz zawsza mogę skorzystać z jej rad w kazdej chwili .jak masz potrzebę to możesz napisać na czekarp@wp.pl może w czymś pomogę ,lub zkontaktuję cie z pielęgniarką stomijna. pozdrawiam

javes
PostyCOLON 347
RejestracjaCOLON 26 lis 2007, 20:11

Re: [POTRZEBUJE] mam problem

Postautor: javes » 06 mar 2014, 18:09

Witam.
Proponuję byś weszła na poniższe linki, które pomogą w doborze jakości worków (dotyczy to wszystkich producentów) i w prawidłowym ich zakładaniu.

http://www.convatec.pl/opieka-stomijna/ ... ng-systems
http://www.youtube.com/watch?v=P0LWHJFcJxg
Przypuszczam, że inni stomicy również zamieszczą tutaj swoje filmiki do wglądu.

Javes


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 25 i 0 gości