[Mam] NIE AKTUALNE ! Worki stomijne

Masz za mało worków stomijnych?
A może masz za dużo i chcesz je komuś odstąpić?

Daj tu swoje OGłOSZENIE
andrzejek
PostyCOLON 3
RejestracjaCOLON 23 sie 2014, 20:50

[Mam] NIE AKTUALNE ! Worki stomijne

Postautor: andrzejek » 23 sie 2014, 20:58

Witam,
Mam do oddania worki stomijne firmy Coloplast (w sumie ponad 100 sztuk) i parę sztuk innych plus środki do pielęgnacji (pasta stomijna, krem przeciwodparzeniowy, dezodorant, chusteczki zmywające). Warszawa, odbiór osobisty.

h2o
PostyCOLON 1
RejestracjaCOLON 16 wrz 2014, 8:51

Re: [Mam] Worki stomijne

Postautor: h2o » 17 wrz 2014, 8:19

Witam! Jeżeli ogłoszenie jest aktualne to proszę o kontakt tutaj lub na maila: freedom14@o2.pl. Mój tato bardzo potrzebuje tego sprzętu. Pozdrawiam!

em87
PostyCOLON 7
RejestracjaCOLON 17 mar 2013, 7:54

Re: [Mam] Worki stomijne

Postautor: em87 » 08 paź 2014, 6:35

Czy Pana oferta jest nadal aktualna?

Bardzo potrzebuję woreczków otwartych do ileostomii.Chodzi mi o woreczki jednoczęściowe,bo ze względu na przepuklinę płytki nie zdają egzaminu.Od ponad roku leczę rany pod woreczkiem i na jego brzegu-spowodowaną przez gronkowca.To powoduje,że woreczki muszą być zmieniane przynajmniej raz dziennie.Używam właśnie Coloplastu.Schodzi mi też dużo pasty z powodu blizn i nierówności.Mam w Warszawie rodzinę,która by je dla mnie odebrała.Proszę o kontakt tutaj na pv.Będę wdzięczny za pomoc.

andrzejek
PostyCOLON 3
RejestracjaCOLON 23 sie 2014, 20:50

Re: [Mam] Worki stomijne

Postautor: andrzejek » 08 paź 2014, 19:59

Oferta jest nadal aktualna. Worki są do kolostomii, otwarte i zamknięte. Nie wiem czy są dobre do ileostomii.
Napisałem do h2o na adres freedom14@o2.pl ale bez odpowiedzi, więc nie wiem czy ta osoba jest nadal zainteresowana.
Nie widzę tu opcji pisania na pv :).

em87
PostyCOLON 7
RejestracjaCOLON 17 mar 2013, 7:54

Re: [Mam] Worki stomijne

Postautor: em87 » 05 lis 2014, 7:59

Do ileostomii nadają się worki otwarte -takie odpuszczalne.Zamknięte się nie nadają.
Przyjmę bardzo chętnie te odpuszczalne plus wszystkie środki do pielęgnacji i proszę o wiadomość,gdzie byłby odbiór w Warszawie,bo muszę poprosić rodzinę.Chyba,że zdecydowałby się Pan na wysyłkę?Zapakowałby Pan,zważył,zobaczył koszt wysyłki na stronie poczty,a ja przed wysyłką przesłałbym Panu jej koszt.

A opcja prywatnej wiadomości oczywiście jest :) Po prawej stronie,pod Pana nickiem i datą dołączenia jest znaczek z "postacią" i napis pw.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź-Mateusz

em87
PostyCOLON 7
RejestracjaCOLON 17 mar 2013, 7:54

Re: [Mam] Worki stomijne

Postautor: em87 » 13 lis 2014, 6:43

Odpisałem na pv Panie Andrzeju i czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam

Ruuulezka
PostyCOLON 3
RejestracjaCOLON 14 lis 2010, 11:44

Re: [Mam] Worki stomijne

Postautor: Ruuulezka » 19 lis 2014, 19:44

Dzień dobry, czy oferta jest nadal aktualna? Szukam worków dla mojej babci, która już od chyba 36 lat ma stomię ale nie zawsze wystarcza jej przydział. Wcześniej babcia używała worków zamkniętych, ale już od jakiegoś czasu (chociaż z trudem) oswaja się z workami otwartymi. Babcia pomimo wieku prowadzi aktywne życie i bardzo ważne jest dla niej spotykanie się z ludźmi, dlatego bardzo przejmuje się wszelkimi komplikacjami ze strony stomii a zwłaszcza brakiem worków. Bardzo proszę o pomoc...

andrzejek
PostyCOLON 3
RejestracjaCOLON 23 sie 2014, 20:50

Re: [Mam] Worki stomijne

Postautor: andrzejek » 20 lis 2014, 22:45

Przykro mi, ale oferta już jest nieaktualna. Worki i środki do pielęgnacji zostały oddane.


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 16 i 0 gości