[POTRZEBUJE] - Pomocy !!!

Masz za mało worków stomijnych?
A może masz za dużo i chcesz je komuś odstąpić?

Daj tu swoje OGłOSZENIE
gosia63
PostyCOLON 1
RejestracjaCOLON 08 cze 2009, 17:23

[POTRZEBUJE] - Pomocy !!!

Postautor: gosia63 » 08 cze 2009, 19:37

Mam na imie Gosia pod koniec kwietnia wyłoniono mi stomie.1 maja wyszłam ze szpitala z 3 miesięcznym przydziałem worków.
Chyba też to przeszliście, brak doświadczenia worki odpadają efekt dzisiaj zostało mi 10 sztuk do 1sierpnia. :(
Jeśli ktoś może pomóc była bym wdzięczna Małgorzata Ośkiewicz Łódź :P
proszę o kontakt e-mail: zbigniew.okiewicz@neostrada.pl

ewcia
PostyCOLON 4
RejestracjaCOLON 15 maja 2009, 16:09

Re: Pomocy !!!

Postautor: ewcia » 15 cze 2009, 15:50

Droga Małgosiu

Mogę ci przesłać worki jeżeli są ci potrzebne tylko poproszę o dokładny adres
mój adres:
pascal13.70@tlen.pl

pozdrawiam
Ewa z Radomia

aaa
PostyCOLON 19
RejestracjaCOLON 11 cze 2009, 11:08

Re: [POTRZEBUJE] - Pomocy !!!

Postautor: aaa » 22 cze 2009, 17:56

moze to nie bedzie zbytnia pomoc, ale bardzo staranie wyczysc okolice stomii, wiec albo pod prysznicem, albo husteczkami nawilzajacymi, a worek w tym czasie trzymaj na klatce piersiowej (zeby sie nagrzal), potem jak juz troche poczyscisz osusz papierem toaletowym, potem do wyboru jesli potrzbujesz to pasta zrob kolko na worku (nie wokolo stomii bo tak jest o wiele trudniej), przyklej i przez ~10-15 min , "jezdzij" palcem po worku zeby sie dokladnie nakleil i rozgrzal, potem jeszcze przez pare godzin co jakis czas tak robie i trzyma sie hmm 4 dni, na upartego nawet tydzien tylko potem mam troche odpalrzen, bo ogolnie nie mam ich wcale, 1 w zyciu mi przeciekla stomia na wyjsciu bo na wczasach postanowilem ze nakleje ja na stojaco (mam przepukline po operacji), a tak to nigdy :), a jak na wyjazdach (ze znajomymi ktorzy nie wierza co to stomia) na szybko najklejalem worki to musialem nawet 3, jeden po 2gim, wiec lepiej zeby miec z 30-60 min na ta impreze ;>, zauwazylem ze tez lepiej sie trzyma jesli sie pas zapnie (taki na przepukline z otworem na stomie) bo wtedy jest bardziej wszystko na sztywno ;>, powodzenia

chodz pewnie ma to tez do siebie, ze cierpie na perfekcjonizm..


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 179 i 0 gości