bol przy siedzeniu

Masz za mało worków stomijnych?
A może masz za dużo i chcesz je komuś odstąpić?

Daj tu swoje OGłOSZENIE
kika
PostyCOLON 4
RejestracjaCOLON 03 mar 2010, 17:35

bol przy siedzeniu

Postautor: kika » 03 mar 2010, 17:56

Jestem po operacji obytu i aputacji kosci guzicznej. Czy ktos moze mi odpowiedziec po jakim czasie od operacji /minely juz 2 m-ce/ bede mogla normalnie tj. bez bolu siedziec zwlaszcza na miekkich siedzeniach np w samochodzie?

Marek
PostyCOLON 24
RejestracjaCOLON 26 paź 2009, 17:55

Re: bol przy siedzeniu

Postautor: Marek » 03 mar 2010, 20:30

Kup sobie w sklepie medycznym kólka dmuchane- na pewno Ci pomoże :idea:

wędkarz
PostyCOLON 36
RejestracjaCOLON 22 paź 2009, 12:17

Re: bol przy siedzeniu

Postautor: wędkarz » 03 mar 2010, 21:05

Nie wiem jak wygląda sprawa u Ciebie , nie jestem lekarzem i na tym się nie znam ale sam miałem okropne bóle w kikucie odbytu przez ponad dwa lata bo nikt mi nie powiedział że należy go płukać kilka razy w miesiącu a wystarczy dwie szklanki przegotowanej letniej wody , gumowa gruszka i tubka Linomag maść.Lekarze z oddziału gdzie byłem operowany mówili że kikut się sam oczyści i jest to tylko kwestia czasu.

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: bol przy siedzeniu

Postautor: kukuleczka7 » 10 mar 2010, 20:40

kika,
myślę,że powinnaś kupić w sklepie medycznym kółko przeciwodleżynowe z otworem w środku. Jest ono specjalnie wypełnione granulatem silikonowym i na nim powinnaś zacząć siadać. Z samochodem bym na razie nie eksperymentowała. Mnie też taka operacja chyba nie minie. opisz kto i gdzie ją zakończył sukcesem.

czekarp
PostyCOLON 85
RejestracjaCOLON 16 lis 2009, 10:24

Re: bol przy siedzeniu

Postautor: czekarp » 16 mar 2010, 9:06

Odpowiedz dla kilki. Podobną operację miałem z tym że nie był naruszony układ kostny. Ból będzie dawał o sobie znać przez jakiś czas, trudno okreslić ,to sprawa indywidualna. Stosowałem kremy i mascie rozmiękczajace oraz propois i preparat P.W.J.Pozdrawiam.

czekarp
PostyCOLON 85
RejestracjaCOLON 16 lis 2009, 10:24

Re: bol przy siedzeniu

Postautor: czekarp » 16 mar 2010, 9:22

Dodam jeszcze że wskazany jest ruch ,jak najwiecej chodzić .

kika
PostyCOLON 4
RejestracjaCOLON 03 mar 2010, 17:35

Re: bol przy siedzeniu

Postautor: kika » 09 maja 2010, 19:15

Dziekuje Wszystkim za odpowiedzi.

greg-62
PostyCOLON 1
RejestracjaCOLON 30 maja 2010, 6:45

Re: bol przy siedzeniu

Postautor: greg-62 » 30 maja 2010, 6:57

Witam! Również odczuwam silny ból przy siedzeniu. Podejrzewałem, że są to kłopoty z kręgosłupem (ból kości ogonowej). Stwierdzono jednak u mnie nowotwór złośliwy odbytu. (radioterapia i chirurgia) Co było u Pani powodem amputacji? :D
Pozdrawiam Grzegorz. Będąc w przychodni onkologicznej w Krakowie napatrzyłem się na ogromną ilość młodych dziewczyn z rakiem piersi i ,stwierdziłem, że to co nas dotknęło nie jest jeszcze takie najgorsze

zawira
PostyCOLON 50
RejestracjaCOLON 30 maja 2010, 14:20

Re: bol przy siedzeniu

Postautor: zawira » 30 maja 2010, 14:25

Witam cieplutko.
Niestety , ale ból przy siedzeniu utrzymuje się bardzo długo . Najlepszym rozwiązaniem jest zakup kółka przeciwodleżynowego z otworem w środku. Jest naprawdę rewelacyjne . No i co tu dużo mówić- poczekać aż czas zrobi swoje :P

czekarp
PostyCOLON 85
RejestracjaCOLON 16 lis 2009, 10:24

Re: bol przy siedzeniu

Postautor: czekarp » 30 maja 2010, 21:59

też tak myslę że czas leczy rany , ale mam pewne obawy gdyż ból przy siedzeniu pomimo czasu nie ustepuje a wręcz przeciwnie bardziej doucza . czy jest to zwiazane z przebytą operacja usunięcia części jelita geubego i wyłonieniem stomii?czy może to sa sygnały przerzutów? jesli ktoś ma wiedze o tym to prosze o wypowiedz,pozdrawiam.


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 143 i 0 gości