Proszę o pomoc! Pielęgniarka odmówiła wizyty!

...e-mail.
javes
PostyCOLON 347
RejestracjaCOLON 26 lis 2007, 20:11

Proszę o pomoc! Pielęgniarka odmówiła wizyty!

Postautor: javes » 15 sty 2013, 11:01

Dzień dobry .
Jestem córką i piszę w imieniu mojego taty, który ma 64 lata. W grudniu miał zrobioną stomię, ponieważ ma guza jelita grubego i nie można go usunąć z powodu jego wielkości.Tata nie kwalifikuje się na chemię ponieważ dużo schudł i jest na razie za słaby. Dostałyśmy z mamą nr tel. od Pani dr. która tatę prowadzi do pielęgniarki stomijnej, lecz ona odmówiła wizyt z powodu dużej ilości pacjentów.
Nie mamy żadnego kontaktu do innej pielęgniarki. Myślałam, że gdy pielęgniarka będzie odwiedzała tatę, będzie miał większe chęci do nabierania sił. nas niestety nie chce słuchać nie wstaje z łóżka po za wyjściem do łazienki. jesteśmy bezsilne!!
Proszę o pomoc!!!! Kontakt z inną pielęgniarką. Nie mieści mi się w głowie że można zostawić pacjenta samego sobie który jest załamany,dodam że tata był zawsze aktywny i nigdy nie siedział w domu i przez całe życie nie chorował.
Bardzo proszę o kontakt. Jesteśmy z miejscowości Dargomyśl powiat Łobez woj. zachodniopomorskie.
Dodam iż pielęgniarka która odmówiła współpracy jest z Łobza.
Małgorzata

roxxanka89
PostyCOLON 31
RejestracjaCOLON 03 lut 2011, 15:38

Re: Proszę o pomoc! Pielęgniarka odmówiła wizyty!

Postautor: roxxanka89 » 15 sty 2013, 22:36

witaj. czy w waszych okolicach jest poradnia stomijna znajdziesz tam wielu stomikow moze tam znajda sie jeszcze inne pielęgniarki stomijne. No z tamtą panią troche nie fajnie wyszła mogła to inaczej załatwić powiedzieć że się umówi z wami za 2 - 3 tyg. choćby a nie tak że nie ma wogóle czasu ;/
jesli chcesz mozesz zadzwonic na infolinie coloplast lub convatec i porozmawiac z pielegniarka stomijna, moze i one dadza namiary na kogos z waszych okolic?
Każdy z nas miał trudne początki wierze że jednak za jakiś czas wrócicie do normy i będzie dobrze bo musi być! "Stomia nie jest chorobą !" :)
Jeśli masz problem z workami i wam brakuje producenci wyslą wam próbki,
jeśli macie jeszcze problemy z naklejaniem worka bo szybko wam odpadają to tu jest wiele osób które mogą posłużyć radami.
Jeśli macie odparzenia znam wiele środków które mogły by pomóc.

jak coś podaje email roksanka18@o2.pl
pozdrawiam


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1 i 0 gości