...przeszłam operacje hartmana. Teresa

...e-mail.
javes
PostyCOLON 347
RejestracjaCOLON 26 lis 2007, 20:11

...przeszłam operacje hartmana. Teresa

Postautor: javes » 20 gru 2007, 12:44

posiadam kolostomie od 12.kwietnia 2007 jakos sobie z tym radze.przeszłam operacje hartmana po rozleglym zapaleni otzrewnej wycieto mi okolo 10 cm jelita grubego guz ledwouszlam z zyciem ale to juz przeszlosc mialam zal do lekarzy ze dopiero po 10 dniach od pierszej wizyty w szpitalu nie zdjagnozowali mi choroby mialo byc zapalenie pecherza potem dopiero po strasznym bolu udalam sie do szpitala ponownie i zrobiono tomografje i natychmiast na stol obudzilam sie z workiem dlugo plakalam nie moglam sobie z tym poradzic ale na nic to sie zdalo pocieszajace jest to ze nie jest to nowotwor bo badania wycinka tego nie wykazaly .trzeba jakos z tym zyc poradnia stomijna na bielanach w warszawie niestety mam zla opinie o jej pracy zadnych wskazowek jak pielegnowac zadnych badan pooperacyjnych lecze sie prywatnie bo mam ciagle stany zapalne lykam duzo lekow pojawila sie cukrzyca bywaja chwile ze jestem zalamana ale trzeba i chce bardzo zyc dalej caly czas mysle czy poddac sie operacji polaczenia jelita grubego aby nie nosic tego worka lekarze daja mi taka nadzieje ale ostrzegaja ze jest to ryzykowne naczytalam sie na stronach internetu jakie moge napotkac potem klopoty i bardzo sie boje caly czas nie opuszczja mnie mysli jaka decyzje podjac bardzo prosze aby ktos kto mial operacje tego rodzaju zechcial porozumiec sie ze mna i opowiedziec mi o operacji naprawczej tylko czytam o klopotach dlaczego nikt nie napisze ze sie udalo i jest ok niech napisze i opowie innym jak to bylo to pomoze w podjeciu decyzji gdzie sie udac do jakiego szpitala jakiego lekarza ktory jest najlepszym specjalista tak bardzo bardzo bym chciala aby wszystko poszlo dobrze mam dopiero 54 lata chce jeszcze byc sprawna bo sie wszystko zawali moje zycie juz biore leki depresyjne ale chce byc zdrowa prosze moze ktos do mnie napisze i wesprze mnie psychicznie bo juz nie mam sily pozdrzwiam wszystkich ktorych spotkala ta sama choroba.
jak panstwo to znosza
caluje teresa

javes
PostyCOLON 347
RejestracjaCOLON 26 lis 2007, 20:11

Re: ...przeszłam operacje hartmana. Teresa

Postautor: javes » 20 gru 2007, 18:47

Informację wysłałem mail'em.

javes
PostyCOLON 347
RejestracjaCOLON 26 lis 2007, 20:11

Re: ...przeszłam operacje hartmana. Teresa

Postautor: javes » 20 gru 2007, 18:48

dziekuje serdecznie za odpowiedz jestem z tego powodu szczesliwa ze sa dobrzy ludzie na swiecie
oczywiscie ze mozesz puscic na forum nawet bede wdzieczna moze ktos inny napisze do mnie i poradzi co z ta operacja bo czas szybko mija i mam ja naznaczona w szpitalu czerniakowski u prof bieleckiego krzsztofa na 28/01/2008 bardzo sie boje i mam wiele objekcji czy to nie za wczesnie jak jest po poeracji z wyproznienaiami i wogole czy sie uda wspolistniejace choroby cukrzyca nadcisnienie co bedzie dalej czy ciebie po pierszej operacji bolalo tak dlugo w nocy jak leze nie czuje bolu ale jak zaczne chodzic to on ciagle powraca ,czeste roztroje zoładka , oczywiscie ze z tym mozna zyc ale sprobowac naprawic zawsze chyba warto ale co bedzie dalej zycie malzenskie prawie sie rozbija mam jeszcze tyle celow w zyciu ,przy okazji skladam serdeczne zyczenia swiateczne duzo,duzo zdrowia i spokoju ducha i radosci z zycia
mocno caluje teresa
mail: teresa.sklep@interia.pl

A.Superson
PostyCOLON 20
RejestracjaCOLON 28 lut 2008, 11:48

Re: ...przeszłam operacje hartmana. Teresa

Postautor: A.Superson » 12 mar 2008, 18:46

Witam
podaj swojego maila to coś ci przesle.
Pozdrawiam


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 15 i 0 gości