Szukam osób w wieku ~20 lat, zainteresowanych fotografią

Masz do 35 lat, i swoje zainteresowania, chcesz ponzać młodych stomików którzy żyją aktywnie - ten dział jest dla Ciebie.
aaa
PostyCOLON 19
RejestracjaCOLON 11 cze 2009, 11:08

Szukam osób w wieku ~20 lat, zainteresowanych fotografią

Postautor: aaa » 11 cze 2009, 11:18

Szukam osób, które interesują się fotografia i są w wieku około 20 lat (sam mam 23 lata, średnio widzę wypady z 50latkami ;>, wiec 18-30 wiek przejdzie ;>), ogólnie mówiąc nie rozczulam się nad sobą, stomia i przepuklina (ciągle w tym pasie..) nie stanowi dla mnie specjalnie problemu (chodź pas trochę utrudnia ;>), ale pewniej bym się czuł na wypadach fotograficznych z innymi osobami, które mają stomie, niż ciągle poprawiając koszulkę i uważając, żeby się nie wydało (nie wspominając już nawet o jakiś noclegach czy "awarii", która na szczęście nigdy mi się nie zdarzyła, a mam stomie od ~2 lat), bo nie lubię zbędnych pytań ;), kontakt po przez forum (pm) lub wiadomość w tym temacie (mam powiadamianie włączone), jestem z okolic Katowic :), tak poza fotografia interesuję się również informatyką (szukam pracy w ogóle w tej dziedzinie, najlepiej zdalnej, administracja zdalna serwerami usług sieciowych na Linuksie, konfiguracja serwerów usług sieciowych, monitoring itp., szczególnie Debian ;), w sumie z fotografii też może być, bo coś nieco już o tym wiem ;>) ;). Jeśli to ma znaczenie to jestem płci męskiej ;).
Ostatnio zmieniony aaa przez 1, łącznie zmieniany 22 razy

agnieszka_tbg
PostyCOLON 3
RejestracjaCOLON 12 cze 2009, 8:00

Re: Szukam osób w wieku ~20 lat, zainteresowanych fotografią

Postautor: agnieszka_tbg » 12 cze 2009, 8:04

Hej:)
Ja mam w prawdzie 19 lat ale podobnie jak ty interesuje się fotografią.... jestem w drugiej klasie technikum informatycznego. Mieszkam w tarnobrzegu. Stomię mam troszkę więcej niż ty bo już 18 lat.....

aaa
PostyCOLON 19
RejestracjaCOLON 11 cze 2009, 11:08

Re: Szukam osób w wieku ~20 lat, zainteresowanych fotografią

Postautor: aaa » 22 cze 2009, 17:47

Tylko trochę daleko ten Tarnobrzeg, 200km z Katowic :P

agnieszka_tbg
PostyCOLON 3
RejestracjaCOLON 12 cze 2009, 8:00

Re: Szukam osób w wieku ~20 lat, zainteresowanych fotografią

Postautor: agnieszka_tbg » 02 gru 2009, 11:38

No ale jest internet i telefon


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 15 i 0 gości