Zamiast pasty uszczelniającej...dużo taniej...klej

landrynaxa
PostyCOLON 6
RejestracjaCOLON 07 cze 2012, 19:42

Zamiast pasty uszczelniającej...dużo taniej...klej

Postautor: landrynaxa » 15 sty 2013, 13:03

Witam. Szanowni stomicy od 1,5 roku mam stomię i wiem ile to kosztuje. Znalazłam skuteczny produkt zastępujący pasty gojące i uszczelniające, a mianowicie.....klej do protez. Ja osobiście używam corega neutralny smak. Polecam. Pozdrawiam.Agata

roxxanka89
PostyCOLON 31
RejestracjaCOLON 03 lut 2011, 15:38

Re: Zamiast pasty uszczelniającej...dużo taniej...klej

Postautor: roxxanka89 » 16 sty 2013, 18:09

hmmm... powiem szczeze ze moj tata używa tego kleju do protez i taka mala tubka kosztuje ok 20 zl ? no pasty uszczelniajacej jest troche wiecej no ale w przypadku odparzen czy chocby niewielkich ranek to taki klej chyba nam nie pomoże.
tak czy siak dobrze wiedziec :)

landrynaxa
PostyCOLON 6
RejestracjaCOLON 07 cze 2012, 19:42

Re: Zamiast pasty uszczelniającej...dużo taniej...klej

Postautor: landrynaxa » 09 lut 2013, 18:08

Witam. Klej kosztuje w granicach 12zł, a pasta uszczelniająca ok.50zł. Kupując dwa kleje i tak wychodzi dużo taniej. Klej zapobiega przeciekaniu kału pod płytkę stomijną i zapobiega robieniu się ran wokół stomii. Mnie osobiście bardzo to pomaga,gdyż oprócz stomii mam chorobę Crohna,która powoduję iż mam przewlekłe biegunki. Życzę,aby ten sposób pomógł innym w potrzebie. Pozdrawiam. Agata

roxxanka89
PostyCOLON 31
RejestracjaCOLON 03 lut 2011, 15:38

Re: Zamiast pasty uszczelniającej...dużo taniej...klej

Postautor: roxxanka89 » 09 lut 2013, 19:53

powiem ci ze ta corega ma bardzo dziwna konsystencije mokra i krucha, musze kiedys wyprobowac przekonac sie czy jest dobra. pozdrawiam


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 10 i 0 gości