Pielęgniarki biorą pieniądze od firm za pacjenta!

Yummvi
PostyCOLON 1
RejestracjaCOLON 26 lut 2015, 11:21

Pielęgniarki biorą pieniądze od firm za pacjenta!

Postautor: Yummvi » 26 lut 2015, 11:43

Chcę przestrzec wszystkich przed pielęgniarkami które są skorumpowane. W firmach specjalizujących się w workach stomijnych niektórzy przedstawiciele handlowi płacą za pacjenta! Przecież to nie jest normalne, pielęgniarki zarabiają za coś, co należy do ich obowiązku! Za wasze zdrowie pielęgniarka wyjeżdża sobie na weekendy do spa (takie rzeczy również opłacają), na wycieczki, dostaje 2x więcej kasy niż ze swojej pensji. Nie obchodzi jej do kogo traficie, ważne, że ona będzie mieć pieniądze. Najgorsze jest to, że niewiele można z tym zrobić, bo w momencie gdy pielęgniarka traci pracę, przedstawiciele handlowi mają zakaz wstępu do danego szpitala.

"A co z tego będę miała?" - to jest najważniejsze pytanie pielęgniarki podczas wizyty przedstawiciela handlowego. Trzeba coś z tym robić, bojkotować to. Te kobiety sprzedają was za wizyty do spa! Pytajcie się pielęgniarek czy jesteście sprzedawani. Firmy które praktykują takie rzeczy powinny upaść, to już jest gorsze niż chamstwo.

A wiecie jak to powinno wyglądać? Przychodzi przedstawiciel handlowy który opowiada o swoich towarach. Normalna pielęgniarka wysłucha każdego, a następnie da pacjenta osobie, która wydała jej się najlepsza. Taka osoba później dobiera stomikowi worek, odpowiada na pytania, wysłuchuje. Tak powinno być.
A jak jest? Przychodzi przedstawiciel, płaci, dostaje pacjenta, wciska mu worki które będą trzymać i więcej go nie obchodzi. Po co ma się starać? Przecież i tak dostanie pacjenta... Często ci ludzie nawet nie wiedzą prawie nic o stomii!

Mam nadzieję, że pielęgniarka która to czyta zastanowi się dwa razy zanim zrobi takie świństwo. To przykre, że niektórzy nie mają za grosz moralności

Jeśli chodzi o to skąd takie rzeczy wiem. Od dwóch lat prowadzę klub stomików w moim mieście, współpracuję również z pielęgniarkami oraz przedstawicielami handlowymi. Nawet nie wiecie ile można się nasłuchać...

Co do argumentu że płace w Polsce są małe. A co z przedstawicielami handlowymi w firmach które nie płacą za pacjenta? Ci ludzie nie zarabiają 6tys. miesięcznie. Oni ledwo 2,5tys. wyciągają. Bo chcą być uczciwi.

Dodatkowo, zachęcam wszystkich do wypowiedzenia się na ten temat. Widzę, z wiadomości prywatnych że nie tylko ja się z tym spotkałam!

Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 15 i 0 gości