Witamy na stronie: STOMIA - STOMICY.ORG

 

21marca NADESZŁA WiOSNA !

 .....................................................................................................................................................................................

INFORMACJA:

Z uwagi na zagrożenie epidemią koronawirusa, wszystkie zaplanowane spotkania Grupy Wsparcia dla Rodzin Stomików zostały odwołane! 

Czy koronawirus, wywołujący chorobę COVID-19, jest groźniejszy od znanego nam wirusa grypy?

 Żeby zapobiegać nieuzasadnionej panice, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) stworzyła listę najczęstszych mitów, pomyłek i wątpliwości dotyczących nowego koronawirusa i wywołanej przez niego epidemii.

Warto się zapoznać z Serwisem Ministerstwa Zdrowia i NFZ:  kliknij >>>

 .......................................................................................................................................................................................

 OGÓLNOPOLSKI PORTAL Stomia - Stomicy.org istnieje od 2006 roku. Celem Portalu jest przybliżenie problemów osób ze stomią, jak również poprawa jakości życia pacjentów ze stomią

 Nasz Telefon Zaufania: „Porozmawiaj ze Stomikiem” 

+48 795 631 301

prowadzony przez Grupę Wsparcia - Śląscy Stomicy

czynny od wtorku do czwartku w godz. 12:00 -16:00

 Stomia to część naszego życia, wiec podzielmy się informacjami o niej!

 Polecamy w internecie:

Stomia .To coś uratowało  mi życie!  - Dziś wiem, że ze stomią będę żyła do śmierci. I co? I to że będę żyła, jest dla mnie najważniejsze! 

 Co Polacy wiedzą o stomii 

 Stomia- porady dietetyka - Pacjent który ma wyłonioną stomię, jest PACJENTEM WYLECZONYM!

 Ćwiczenia  dla osób ze stomią 

Czy stomia będzie miała wpływ na życie seksualne

   My, Stomicy jesteśmy sobie potrzebni, a na spotkaniach organizowanych przez firmy produkujące sprzęt stomijny, oraz spotkaniach grup działających na rzecz Stomików, takich jak ŚLĄSCY STOMICY, ILE KOLORU z Radomia czy Polskie Towarzystwo Stomijne POL-ILKO dzielimy się doświadczeniami i rozmawiamy o wszystkim, co nas interesuje.

Na stronach: "Stomia - stomicy.org" istnieje Forum, na którym można się wypowiadać, uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, nawiązać kontakt z innymi stomikami, jak również można podziękować osobie, która opiekowała lub nadal opiekuje się nami i w ten sposób chcemy wyrazić jej wdzięczność.

>>> Zasady pisania do nas mail'a oraz opinii na Forum


Masz pytanie, lub jakieś wątpliwości związane ze stomią; zapraszamy na FORUM do działu: Dla Stomików - TWOJE PYTANIA.
Zapraszamy również do przejrzenia Działów:

W Dziale Dla Stomików dowiesz się między innymi:

Polecamy też dział:

  • Wszystko o stomii. Dział został w całości opracowany i udostępniony przez pielęgniarkę stomijną; Panią Małgorzatę Bilińską (zdjęcia z własnych zasobów)